21.10.2022

Agri - Plastics teļu mājiņas dodas uz Naukšēniem

Pagājušās nedēļas izskaņā veselu kravu ar Agri - Plastics teļu būdiņām vedām uz Naukšēniem.

Agri-Plastics samazina teļu mirstību un uzlabo dzīvnieku labturību, koncentrējoties uz 5 dzīvību uzturošām īpašībām, kas nodrošina veselīgu teļu audzēšanu.

1. VENTILĀCIJA

Agri-Plastics ražo teļu mītnes, kas izveidotas tā, lai maksimāli palielinātu svaiga gaisa plūsmu un vienlaikus samazinātu amonjaka daudzumu, lai uzlabotu teļu veselību un komfortu.

2. GUĻVIETA

Teļi izbauda tīrāku un veselīgāku vidi, pateicoties unikālajām iežogojuma durvīm, kas ļauj ātri un viegli piekļūt guļvietai, lai papildinātu pakaišus.

3. TEMPERATŪRA

Agri-Plastics teļu mītnēs un aizgaldos teļam vienmēr ir vienmērīga temperatūra. Izstrādājot savus produktus, Agri-Plastiscs galvenokārt koncentrējas uz teļa komfortu: tiek nodrošināta pastāvīga gaisa plūsma, kas ļauj uzturēt vienmērīgu temperatūru.

4. ĒDINĀŠANA

Agri-Plastics produkti teļiem ir izstrādāti, lai optimizētu barības patēriņu un drošību, sākot no jaunpiena līdz teļu spēkbarībai (papildbarībai).

5. PĀRVALDĪBA

Kā partneris Agri-Plastics nodrošina, ka teļi kā visvērtīgākais ieguldījums piena lopkopībā tiek aizsargāti un ka teļu audzēšana tiek padarīta vieglāka un ekonomiskāka kā jebkad agrāk.

Agri-Plastics piedāvā produktus, kas pilnībā atbilst teļu vajadzībām un ir piemēroti ikvienai saimniecībai. Viņu produktu klāsts ir vērsts uz inovatīvām teļu mājām un aizgaldiem teļiem vecumā no dzimšanas līdz 20 nedēļām. Turklāt Agri-Plastics ir viss nepieciešamais, lai atvieglotu teļu audzēšanu: no barošanas pudelēm līdz siltuma lampu turētājiem.

Vairāk variet uzzināt šeit - https://smartfarm.lv/lv-lv/agri-plastics-1 vai jautājiet mūsu SmartFarm menedžerim- Valteram Romam +371 29288520