LAQUAtwin jonizētā kalcija mērītājs

Kalcijs ir svarīgs makro minerāls slaucamām govīm. Jonizētā kalcija mērīšana turpat uz vietas kūtī palīdz gan veterinārārstam, gan lauksaimniekam pieņemt savlaicīgākus lēmumus, kas saglabā dzīvnieka veselību un produktivitāti.

Pārbaudot dzīvnieku, izmantojot HORIBA LAQUAtwin iCal (jonizētā kalcija) mērītāju, nav nepieciešams sūtīt asins paraugus uz laboratoriju – līdz ar to var ātri un efektīvi reaģēt uz veselības problēmām (piemēram, subklīnisku hipokalciēmiju).

 • Precīzi rezultāti, pamatojoties tikai uz asins pilienu
  LAQUAtwin jonizētā asins kalcija mērītājs veic mērījumus, izmantojot unikālu, plakanu mikroshēmu, kuras šķērsgriezums ir mazāks par 1 mm. Mikroshēmu ir izstrādājusi HORIBA vairāk nekā 60 gadus ilga sensoru izstrādes darba rezultātā.
 • Ātra pārbaude
  Izmēriet jonizētā kalcija saturu asinīs, nesūtot paraugus uz laboratoriju. Risiniet veselības problēmas nekavējoties un ātri.
 • Iegūstiet rezultātus pāris sekundēs
  Jonizētā kalcija saturs asinīs sniedz labu pārskatu par dzīvnieka veselību un hipokalciēmijas vai hiperkalciēmijas attīstības iespējamību.
 • Ūdens un putekļu necaurlaidīgs korpuss ar IP 67 aizsardzības pakāpi
  Ierīce ir pilnībā ūdens un putekļu necaurlaidīga, kas nodrošina izturību un ilgu kalpošanas laiku pat visnelabvēlīgākajos apstākļos.

Mērīšanas procedūra

1. Paņemiet no dzīvnieka asins paraugu

2. Ieslēdziet ierīci

3. Kalibrējiet ierīci, izmantojot 2 punktus

4. Novietojiet paraugu uz sensora

5. Iegūstiet rezultātus pāris sekundēs

 

INFOLAPA: LAQUAtwin

Sazināties ar mums