29.10.2020

Kas ir Smart Farm?

Smart Farm ir AS Dimedium Latvija preču zīme, kas apvieno rūpīgi atlasītus pasaules vadošo praktiķu risinājumus un iepazīstina ar tiem Latvijas piensaimniekus un gaļas liellopu audzētājus.

Mūsu viedie risinājumi ļauj:
  • Pastāvīgi un konsekventi pārskatīt savas saimniecības vadību
  • Uzlabot dzīvnieku veselību un labsajūtu
  • Optimizēt darbaspēku un aktivitātes
  • Pieņemt apzinātus lēmumus
  • Palielināt produktivitāti
  • Ietaupīt laiku un naudu

Mēs uzskatām, ka tikai veselīga un laimīga govs var būt ienesīga. Tas ir visu Smart Farm portfelī esošo risinājumu pamatprincips. Tas ietver dzīvnieka veselības un aktivitāšu izsekošanu, barības sastāva, labturības un higiēnas optimizāciju un visaptverošu ataudzēšanas programmu.

Saimniecības pārdomāta pārvaldīšana sākas jau būvniecības plānošanas posmā. Plānojot pārdomātus risinājumus būvniecības sākumposmā, ir iespējams  novērst vairākas nākotnē iespējamās piena ganāmpulku veselības problēmas un ietaupīt uz turpmākajām atjaunošanas izmaksām.

Smart Farm rūpīgi pārdomātajā produktu portfelī ietilpst Dairy Comp 305 mājlopu pārvaldības programmatūra un Alta COW WATCH izsekošanas sistēma, Urban piena pārvadātāji un teļu barošana. Bioret Agri jaudīgie ventilatori un aktīvai drenāžas grīdas segums no dabīgā kaučuka. Wakely graudu dzirnavas, barības analizatori, svari, Draminski ultraskaņas iekārtas, Alta Genetics vaislas materiāls un daudz kas cits.

Smart Farm risinājumi garantē, ka Jūsu ganāmpulks tiks uzraudzīts un aprūpēts no teļa dzimšanas brīža.

Papildus plašajam produktu portfelim Smart Farm piedāvā augstas kvalitātes atbalstu un konsultācijas. Kopā ar sadarbības partneriem no visas pasaules mēs apmeklējam saimniecības, veicam rūpīgas revīzijas un sniedzam ieteikumus efektīvākai un ilgtspējīgākai pārvaldībai. Turklāt mēs organizējam apmācības un seminārus veterinārārstiem, vadītājiem un saimniecības darbiniekiem.

Mēs vēlamies, lai katra Latvijas saimniecība tiktu pārvaldīta efektīvi, ilgtspējīgi un dzīvniekiem draudzīgā veidā. Jaunākie mūsdienu risinājumi nodrošina ganāmpulku veselību, augstu produktivitāti, kā arī samazina ikdienas saimniecības vadības laiku un izmaksas.

Tiekamies saimniecībā!