NutriOPT

Lai nodrošinātu dzīvniekiem augstas kvalitātes barību, nepieciešama pilnīga un tūlītēja barības uzturvielu sastāva kontrole.

NutriOpt On-site Adviser ļauj veikt precīzu analīzi, neizvedot paraugus no saimniecības. Tas piedāvā kvalitātes kontroli un ieskatu saimniecības izejvielās, lai pieņemtu apzinātākus lēmumus par izejvielu lietošanu ikdienā un uzlabotu veiktspēju, pamatojoties uz reāllaika padomiem.

Lai piedāvātu reāllaika barības analīzi, Trouw Nutrition ir izveidojis NutriOpt On-site Adviser. Šis novatoriskais risinājums parāda jūsu barības sastāvdaļu patieso uzturvērtību un palīdz uzlabot dzīvnieku veiktspēju un rentabilitāti. Izmantojot mūsu visaptverošo NutriOpt datu bāzi, NutriOpt On-site Adviser nodrošina precīzus analītiskos rezultātus, lai Jūs šodien spētu izdarīt apzinātākas izvēles.

Rokas skeneris ir novatoriska, pārnēsājama NIR ierīce, kas, izmantojot Bluetooth savienojumu, visus datus par Jūsu paraugu nosūta uz Jūsu viedtālruni.

NutriOpt nodrošina:
  • Ātru kvalitātes novērtēšanu - šis viedais risinājums sākas ar izejvielu skenēšanas procesu uz vietas saimniecībā. Precīza analīžu veikšana ar saimniecībā esošajiem paraugiem
  • Pieejami barības devu padomi - NutriOpt On-site Adviser ir aprīkots ar NIR tehnoloģiju, kas ļauj pielāgot barību, pamatojoties uz reāllaika padomiem. Tiešsaistes savienojums ar plašo NutriOpt datu bāzi un tīmekļa portālu ļauj nekavējoties optimizēt barības devu  formulējumus, kā arī veikt kvalitātes kontroli un gūt ieskatu izejvielās.
  • Pieņemiet apzinātākus lēmumus - pateicoties novatoriskai tehnoloģijai un reāllaika rezultātiem, Jūs varat pieņemt pārdomātākus lēmumus, kas uzlabo ēdināšanas precizitāti un paredzamību. NutriOpt On-site Adviser ļauj precīzi pārveidot formulu, optimizējot barības sastāvu, lai palielinātu dzīvnieku veiktspēju un rentabilitāti, kā arī samazinātu riskus.
  • Specializētais atbalsts Ekspertu palīdzība ir Jums vienmēr blakus, pateicoties mūsu tiešsaistes atbalsta platformai, izmantojot nutriopt. com/support

 

Ražotāja info