Alta COW WATCH

Alta piedāvā visaptverošu, precīzu un stabilu ierīču klāstu, lai nodrošinātu uzticamu meklēšanās ciklu noteikšanu un veselības uzraudzību.

Alta COW WATCH pie kakla stiprināmais transponders ir daudzfunkcionāls. Papildus precīzai meklēšanās cikla noteikšanai Alta COW WATCH brīdina Jūs, ja dzīvnieks mazāk laika pavada ēdot vai kustoties. Tas ļauj nekavējoties uzsākt  šo dzīvnieku aprūpi un vajadzības gadījumā- ārstēšanu, tā  novēršot veselības problēmas.

Kā tas darbojas?

  • Alta COW WATCH viedie sensori reģistrē dzīvnieku individuālo uzvedību un pārvietošanos
  • Katra dzīvnieka dati tiek nepārtraukti saglabāti, izmantojot antenu
  • Datu centrs apstrādā un analizē saņemtos datus un pārvērš tos pārskatos, kurus var apskatīt datorā, planšetdatorā un viedtālrunī.
  • Sistēma automātiski nosūta paziņojumus par mazkustīgiem  dzīvniekiem vai uzvedības izmaiņām, kas var norādīt uz veselības problēmām.

Alta COW WATCH vienmēr uzrauga Jūsu dzīvnieku uzvedību un brīdina, kad dzīvniekam nepieciešama papildu uzmanība - tas norāda, vai ir jāpievērš uzmanība kādām veselības problēmām vai jāpielāgo ganāmpulka vadība. Jums ir kontrole pār situāciju un iespēja ārstēt savus dzīvniekus īstajā laikā un pareizajā veidā.

Izbaudiet mieru, zinot, ka ietaupīsiet laiku un sasniegsiet labākos rezultātus ar katru sava ganāmpulka dzīvnieku.

Alta COW WATCH info lapa

Sazināties ar mums