02.11.2020

DairyComp 305

Pārvaldiet savu saimniecību viegli un efektīvi, izmantojot pasaules viedāko ganāmpulka pārvaldības programmatūru, atklājot problēmas, pirms tās ietekmē saimniecības produktivitāti.

“DairyComp ir savietojams ar daudzfunkcionālo uzraudzības sistēmu Alta COW WATCH. Elektroniskais kakla sensors Alta COW WATCH nodrošina precīzu meklēšanās laika noteikšanu, kā arī brīdinājumus, ja dzīvnieks mazāk laika pavada ēdot vai gremojot. Atnešanās, apsēklošana un vairāki citi rādītāji vienlaikus tiek atspoguļoti abās programmās. Tādējādi datu ievadīšana un pārraudzīšana ir ļoti ērta un vienkārša." /Svens Saals, AS Dimedium/

DairyComp 305 ir vispilnīgākā piena lopkopības saimniecību pārvaldības programma, kas savu darbu veic ātrāk un rūpīgāk nekā jebkura cita ganāmpulka pārvaldības programmatūra. Programma visu diennakti pārrauga audzēšanu, ražošanas rādītājus un govju veselību.

DairyComp305 galvenās priekšrocības:
  • Dienas pārskata izveide - saglabā visu, sākot no notikumiem līdz žurnāliem, un ļauj kārtot datus pēc nepieciešamības
  • Pārskati ir viegli lasāmi - grafiski vai grafiski pielāgota reprodukcijas, produktivitātes, veselības analīze, informācija par buļļiem, dzīvnieku stāvoklis/ vaislas materiāls / medikamenti utt.
  • Elastīgums - izvēlieties atskaites un darblapas, kuras vēlaties ģenerēt
  • Pārvaldiet dzīvniekus, cilvēkus, krājumus un finanses
  • Pārraugiet veterinārārsta ierakstus, atražošanas  plāna ievērošanu, zāļu lietošanu, apsēklošanu, ganāmpulka veiktspēju
  • Saderība - augšupielādējiet veiktspējas pārbaudes datus

Papildus info 

Ražotāja info 

Sazināties ar mums