Cyclone 360 viedais ventilators

Siltais gaiss uz govs ādas veido neredzamu kārtiņu, kas neļauj siltumam izplūst no ķermeņa. Viens no  svarīgākajiem mērķiem, ierīkojot ventilācijas sistēmas,  ir noņemt šo kārtiņu ar pietiekamu gaisa cirkulāciju.

Kamēr parastie ventilatori sajauc gaisu tikai zem paša ventilatora, viedais ventilators Cyclone 360 lielā ātrumā padara viendabīgu visu apkārtējo gaisu 360 grādu rādiusā.

Par ideālu temperatūru slaucamai govij tiek uzskatīti 5-15 °C. Sākot ar 20 °C,  īpaši pie augsta mitruma, govju pašsajūta tiek traucēta un sākas karstuma stress.

Darbojoties optimālā ātrumā, Cyclone360 nosedz platību, kas diametrā pārsniedz 18 m. Aktīvā gaisa plūsma (0,5 līdz 4 m/s) kustas no augšas uz leju un palīdz noārdīt silto izolācijas kārtu uz govs ādas virsmas, atkārtoti aktivizējot ādas dabisko temperatūras kontroli.

Cyclone 360 samazina karstuma stresu dzīvniekiem, uzlabo govju turēšanas apstākļus un veicina piena ražošanu. Cyclone 360 arī samazina mitrumu  telpā, tā  palīdz uzturēt sausāku grīdu, pat vēsākā laikā uzlabojot gan nagu, gan tesmeņa higiēnu.

Ražotāja info

Sazināties ar mums