Medria

Medria izstrādā un nodrošina lauksaimniekiem nozīmīgus  pakalpojumus labākai saimniecību pārvaldībai. Izmantojot pakalpojumu kopumu, uzreiz pēc pirmo klīnisko pazīmju parādīšanās ir iespējams noteikt atnešanās, meklēšanās, barošanās un veselības problēmas. Medria e-pārraudzība palīdz sasniegt visas saimniecības prioritātes.

Pārraudzības ierīce ļauj:
  • Veikt dzīvnieku pārraudzību gan dienā, gan naktī, lai vajadzības gadījumā nodrošinātu tūlītēju iejaukšanos.
  • Saņemot precīzus datus un rādītāju izmaiņas, paredzēt bīstamas situācijas.
  • Veikt dzīvnieku identifikāciju  barības devas modificēšanai vai ārstēšanai.
  • Vienkāršot saimniecības darbu organizēšanu un plānošanu.

Izmantojot ierīci Medria Box®, ir iespējams izmantot visus četrus atsevišķos, bet papildinošos pakalpojumus. Ierīce sniedz precīzu, uzticamu un svarīgu informāciju par ganāmpulka barošanu, atražošanu  (audzēšanu) un veselību.

DAILY WEB SERVICES ® (DWS), ikdienas tīmekļa pakalpojumu izmantošana palielina efektivitāti. Jums ir pieejams reāllaika dzīvnieku saraksts, dažādi rādītāji un datu līknes. Informācija ir redzama visu diennakti mobilajā aplikācijā un vietnē, ārkārtas gadījumos tiek nosūtīta īsziņa.

Medria e-pārraudzības risinājums ir piemērots dažāda lieluma ganāmpulkiem un izmitināšanas sistēmām, un to var savietot ar citu lauksaimniecības aprīkojumu. Saziņa ar sensoriem notiek rādiusā līdz 1 km. Monitorings ir ļoti precīzs - ik pēc 5 minūtēm tiek pārraidīti jauni mērījumi.

Ražotāja info

Sazināties ar mums